تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

صنعت ماینینگ و فارم هتلینگ ماینر

 

   رواج‌ ارزهای دیجیتال و در صدر‌ آنها بیت‌کوین در بازار‌ ایران و در میان عموم مردم به طرز‌ چشم‌گیری در سال‌های اخیر رشد‌ نموده است . دیگر تقریبا‌ فردی را پیدا‌ نمی‌کنید که از این حوزه‌ بی‌اطلاع‌ باشد‌ و یا حتی نسبت‌ به آن تحلیل فردی و ذهنی‌ خویش را نداشته باشد .

    به همین علت می باشد که میزان‌ استخراج‌ ارزهای دیجیتال به عنوان تنها مسیر تحصیل و به دست آوردن‌ آن ، بسیار گسترش یافت‌ و با توجه‌ به نرخ‌ ارزان برق در کشور‌ ، این موضوع سودآوری زیادی را برای مخاطبان به همراه داشت . همه این حرف‌ و حدیث های هیجان‌آور‌ ، تا وقتی ادامه‌ داشت که مصوبه مجلس‌ در مورد ماینینگ و استخراج‌ ارز‌ ، این زمینه‌ درآمدی را دچار چالش‌‌های‌ بسیاری کرد .

    دیگر کار به این آسانی نبود و موانع‌ زیادی بر سر این استخراج‌ نهاده شد .

   ایجاد‌ فارم‌های گوناگون به وسیله افراد و ارگان‌‌هایی‌ که دسترسی به برق ارزان قیمت‌ و فضای مناسب داشتند ، راه را برای گونه دیگری از استخراج باز نمود و مدل‌ کار تغییر کرد . مفهوم‌ دیگر هتلینگ و نگهداری برای ماینرها به وجود آمد و عموماً به صورت‌ کاملا تعریف‌ شده‌ و پیش‌بینی‌ شده‌ به طرف آنها کشیده شدند . در این نوشتار به تفصیل در مورد مبحث‌ هتلینگ ماینر در کشور‌ صحبت خواهیم کرد . همراه ما باشید .

هتلینگ ماینر

 

هتلینگ ماینر

    هتلینگ ماینر یک عبارت‌ تماماً نو و غریبه به گوش شما خواهد بود‌ . یک مفهوم‌ متضاد‌ برای یک کار‌ حدوداً قانونی‌ در کشور که هیچ‌ ساز و کار‌ تعریف‌ شده مخصوصی برای آن دیده‌ نمی‌شود‌. در حقیقت این یک روش برای فراهم آوردن‌ شرایطی می باشد که آن را قانونی‌ و موجه‌ جلوه نماید.
    خرید‌ و نگهداری‌ از ماینرها در چند سال اخیر و به صورت دقیق‌تر در سه سال اخیر‌ بسیار رواج‌ یافته است‌ . این یک شیوه درآمدی امن و کاملا پر‌سود‌ برای همگان بود که البته در بین افراد‌ مسلط در این حوزه‌ سریع تر پا گرفت و پول‌های درشتی‌ همچنین به جیب‌ زدند .

    ولی عمومیت این قضیه به موقعی بر می‌گردد‌ که آنها این مفهوم‌ را به طور‌ مستقیم‌ به جیب مردم وصل‌ کردند و شیرینی این درآمد زیر‌ دندان‌های آنها مزه نمود . با این روال ، ماینرها هر‌روز‌ نفوذ‌ بسیاری در کسب و کارها و حتی خانه‌‌های‌ مردم‌ پیدا‌ کردند و هاستینگ ماینر به معنی میزبانی از آن به طور خصوصی در هر خانه‌ و کوچه ای به چشم می‌خورد .

    همان‌طور‌ که اشاره‌ شد وضع‌ قوانین دست و پا‌گیر‌ در این بین ، موجب تغییر‌ رویه‌ها و رویکردهای مردم‌ شد . دیگر همگی امکان استخراج‌ کردن‌ نداشتند و آنها از هزینه‌های برق مصرفی و یا احتمال‌ زیان‌های مربوط به قانون های نامشخص‌ ، ترجیح به فروش و یا هتلینگ آنها گرفتند . آنچه در بطن این عبارت نهفته می باشد دقیقا برای ماینرها رخ می‌دهد .

    محلی را برای نگهداری‌ از ماینرها در نظر‌ گرفته‌اند که این موقعیت مکانی ، در کنار‌ فضای مناسب‌ برای استخراج‌ ارز دیجیتال ، برق به صرفه‌ و ارزان‌ برای انجام این کار‌ را در اختیار‌ دارد و در ازای هر یک از این دستگاه‌‌ها‌ ، هزینه‌ای درخصوص هتلینگ مطابق‌ با تعرفه‌‌های‌ رایج آن دریافت‌ می نماید .

 

 

   این بخش‌ از موضوع‌ اهمیت‌ نگهداری‌ و محافظت ماینر را بیشتر از قبل برای شما روشن‌ خواهد کرد . در حقیقت دیگر تنها چالش‌ خرید برای شما مطرح‌ نمی باشد و حتما باید در مورد‌ شیوه های نگهداری‌ آن حتی پیش از خرید‌ فکر کرده باشید . بااهمیت ترین چالش‌ نگهداری هم مربوط‌ به توان‌ مصرفی برق آن می باشد که باید توسط شما تامین‌ گردد .

   اینکه برق ارزان تا همین چند وقت قبل در دسترس عموم برای انواع‌ کارکردها از جمله ماینینگ بود و اکنون نمی توان‌ آن را به همین آسانی مورد استفاده قرار‌داد‌ . خیلی از افراد‌ با ارائه مدارک‌ مربوط به دیگر حوزه ها همانند کشاورزی و صنعت ، از مزیت های برق ارزان‌ آن برای ماین ارز‌ دیجیتال بهره می گرفتند و این موضوع به سودآوری زیادی منجر می شد .

   همین قوانین مجددا در این زمینه‌ نیز‌ تقریبا هیچ‌ راه‌ فراری برای استخراج‌ کنندگان باقی نمی گذارد و آنها به اجبار‌ به سوی شیوه های دیگر مهاجرت کرده اند . شیوه های جایگزین‌ کاملاً قانونی‌ می باشد و این امکان را برای دارندگان ماینر فراهم می نماید که علی رغم سود کمتر به نسبت‌ قبل‌ ، با خیالی آسوده به سودی همیشگی اندیشه نمایند .

   اگرچه در مورد‌ چالش‌های‌ این مسیر همچنین تعدادی از موارد را در ادامه مورد‌ اشاره‌ قرار خواهیم داد‌ .

هتلینگ ماینر

شرایط‌ هتلینگ ماینر

    قرار گرفتن‌ در شرایط قانونی‌ بخصوص تعریف‌ شده از سوی دولت‌ها‌ و سازمان‌های‌ ناظر‌ بر مصرف انرژی‌ ، قاعده‌ اجاره‌ فارم های ماینینگ را بیشتر از پیش در میان‌ سرمایه‌گذاران آن توسعه داده است‌ .

    در حقیقت دیگر هیچ راه دیگری برای ماینینگ شخصی باقی‌ نمانده مگر‌ اینکه به سمت‌ بعضی از دستگاه‌های ماینر قدرتمند با توان‌ مصرفی پایین‌ رفت که در مقابل‌ هزینه‌‌های‌ خرید‌ و نگهداری‌ آن می‌توان گفت برای همه امکان‌پذیر‌ نمی باشد .

   در مورد شرایط‌ هتلینگ ماینر ، حتما باید به چند مورد‌ حساس‌ در این باره‌ اشاره‌ نمائیم :

   درباره محل‌ نگهداری ماینرها و شرایط‌ عمومی‌ قرارگیری دستگاه‌‌ها‌ در یک جغرافیای خاص‌ تماماً آگاه باشید. این شرایط‌ بی شک باید ایده‌آل آن دستگاه‌ها باشد‌ تا زیان و تخریبی در جهت‌ کارکرد آنها به وجود نیاید . به همین علت است‌ که معمولا توصیه‌‌های‌ صورت‌ گرفته در مورد مشاهده شرایط‌ محل‌ ماینینگ و فارم موردنظر‌ حتماً باید به صورت حضوری صورت بگیرد تا کاملاً نسبت‌ به آن اطمینان حاصل نمائید .

    هزینه‌های‌ صورت گرفته در راه‌اندازی‌ و احداث‌ فارم‌های ماینینگ به گونه‌ای می باشد که کاملاً نیازمند بکارگیری‌ سرمایه‌‌های‌ بزرگ‌ برای یک فضای متناسب می باشد . ازاین‌رو باید دقت نمود که به نسبت‌ ساخت‌ و احداث این فضا‌ ، معمولاً اجاره آن همچنین بیشتر می گردد . در حقیقت هر چه امکانات و قابلیت‌‌های‌ این مکان‌ برای ماینینگ بهتر‌ باشد ، از میزان‌ هزینه‌ بسیاری برخوردار‌ خواهد بود‌ .

 

بیشتر بخوانید : ۰ تا ۱۰۰ اسلات های کارت‌ گرافیکی روی مادربرد

 

   هتلینگ ماینرها یا همان اجاره‌ فارم‌های ماینینگ ، نیازمند‌ تقاضای دارنده‌ این دستگاه‌ها‌ برای یک فضای مناسب استخراج‌ و در طرف‌ مقابل‌ هویتی دارنده این امکانات و مجوز‌های‌ لازم برای ارائه این قابلیت ها است . این دقیقاً مفاد‌ یک قرارداد‌ تجاری و کسب و کار‌ می باشد و باید در مورد نگارش و صحت‌ سنجی آن کاملا دقیق‌ می باشد . حتما باید در این راستا از متخصصین و صاحبان تجربه‌ استفاده‌ نمود .

   سپردن‌ سرمایه به دست افرادی می باشد که قرار است آن را در یک مسیر درآمدزا مورد استفاده‌ قرار دهند ، ریسک‌های بسیار بالایی به همراه خواهد داشت . در حقیقت نمی‌توان به همین آسانی به آگهی‌های گوناگون در جهت‌ ارائه‌ خدمات این حوزه‌ اعتماد‌ نمود و حتما باید نسبت به تایید اعتبار‌ آن اقدام نمائید . برای این موضوع‌ می توانید از شرکت‌های‌ معتبر‌ فعال در این حوزه استفاده نمائید .

   شرکت‌ کیان ماینر با سابقه های روشن‌ در عرصه استخراج ارز‌های‌ دیجیتال به ارائه این خدمات‌ به دارندگان ماینرهای گوناگون می پردازند که به آسانی می‌توانید‌ از مشاوره‌‌های‌ آنها جهت‌ نگهداری‌ دستگاه‌‌های‌ ماینر و هتلینگ آنها استفاده نمائید و هیچ دغدغه‌ای درخصوص سرمایه‌ و دستگاه‌‌های‌ خود نداشته باشید . قطعا این یکی از ایمن‌ترین شیوه های موجود‌ می باشد .

هتلینگ ماینر

نتیجه گیری

   هاستینگ ، هتلینگ و نگهداری‌ از ماینرها در فضای امروزی‌ ارز‌های‌ دیجیتال در کشور‌ ، موضوع‌ حساسی می باشد. این دستگاه‌ها آنقدر ارزشمند‌ شده‌اند که دیگر همانند گذشته به آسانی خریداری‌ نمی‌شوند و ارزش‌ دارایی تولید‌ شده به وسیله آنها هم همین موضوع را نشان می‌دهد . بنابراین برای سپردن سرمایه‌های ارزشمند خود به دست دیگران حتما باید بسیار هوشمندانه‌ و محتاط رفتار نمائید .

    سهل‌انگاری‌ نکنید و تلاش‌ نمائید با مطالعه‌ جوانب قضیه ، کاملاً بر موضوع‌ مسلط شده‌ و سپس گام بردارید تا دچار‌ زیان‌های احتمالی در این حوزه نگردید .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.

امتیاز بده لطفا!