تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

تعمیرات ماینر تخصصی

 

 

 

ماینر

سرمایه اولیه راه‌اندازی‌ تعمیرات ماینر چقدر می باشد ؟

   یکی از دغدغه های امروزی برای صنعتگران و تولیدکنندگان کمبود‌ و گرانی‌ مواد اولیه‌ می باشد ، همچنین بازرگانان از نوسانات قیمت‌ ارز‌ و دردسرهای معامله با کشور‌های‌ دیگر شکایت می نمایند ولی یک دسته از سرمایه‌گذاران هنوز شرایط‌ خوبی‌ دارند و به نظر می‌رسد نه ‌تنها تحریم‌های اقتصادی اثر فراوانی بر کسب‌وکارشان نداشته است بلکه‌ گران شدن‌ قیمت‌ ارز هم برایشان سودآور‌ بوده است !
   یکی از راه های کسب درامد استخراج‌ بیت کوین می باشد که از طریق‌ ماینر استخراج‌ می‌شود‌ . دستگاه استخراج‌ بیت کوین ممکن‌ است‌ احتیاج به تعمیرات داشته باشد که امروزه با گسترش این حوزه نیاز‌ به تعمیر هم بیشتر‌ شده‌ است‌ و سود آوری خیلی بالا‌ می باشد .

 

 

ماینر

بازار کار تعمیرات ماینر در ایران چگونه می باشد ؟

   به ۲ دلیل بازار کار‌ تعمیرات ماینر در ایران رشد‌ بسیاری داشته است‌ :

   ۱ . در ایران برق ارزان می باشد و در پی این موضوع قیمت دلار به شدت افزایش‌ یافته است‌ .

   ۲ . نوسان‌ برق و هوای گرم داخل‌ کشور موجب می شود‌ میزان‌ خرابی‌ در دستگاه‌های‌ ماینر بسیار باشد‌ . چون متخصصین تعمیرات ماینر در کشور کم هستند و تعمیرات ماینر به اندازه تعمیرکاران لوازم‌ خانگی‌ و حتی موبایل‌ دستمزد‌ دریافت‌ می نمایند .

   افرادی که به تازگی‌ قصد‌ دارند کار‌ تعمیرات ماینر را آغاز‌ نمایند ، می توانند با یک مبلغ‌ بسیار جزئی در شبکه های اجتماعی‌ و پلتفرم هایی مانند دیوار تبلیغ کنند و از این طریق‌ در ماه های اول‌ حدود ۵ میلیون و پس‌ازآن تا ۲۵ میلیون تومان‌ درآمد‌ کسب کنند.

 

 

 

ماینر

تجهیزات مورد‌ احتیاج برای تعمیر‌ پاور ماینر

   از آنجا که وظیفه اصلی پاور ماینر تبدیل‌ ولتاژ ۲۲۰ برق شهری‌ به ولتاژ DC می باشد بنابراین در طبقه اول‌ ولتاژ بالا در حدود ۴۰۰ ولت DC را داریم ، می تواند خیلی خطرناک‌ باشد .

 

بیشتر بخوانید : آیا استخراج با ASIC رو به اتمام است ؟😲

 

   هر زمان‌ که در مرحله تست ولتاژ در تعمیر‌ پاور ماینر می باشید ، از ترانسفورمر ایزولاسیون برای محافظت‌ از شوک‌ الکتریکی استفاده‌ نمائید .این ترانس بین‌ برق شهری‌ ۲۲۰ ولت و پاور ماینر قرار می گیرد .ضریب تبدیل‌ این ترانس یک به یک می باشد یعنی هیچ‌ گونه‌ کاهش یا افزایشی بین‌ اولیه‌ و ثانویه این دستگاه‌ وجود نخواهد داشت ولی در صورتی که به صورت‌ اتفاقی‌ دست شما به بخشی از مدار‌ وصل‌ شود‌ چون‌ زمین وجود ندارد‌ شما را در برابر شوک محافظت‌ می نماید .

 

 

ماینر

آمپر متر‌ AC

   این دستگاه وظیفه‌ اندازه‌گیری‌ میزان‌ جریان مصرفی پاور ماینر و یا منبع‌ تغذیه سوئیچینگ را خواهد داشت . کاربرد‌ این دستگاه برای این می باشد که بدانید آیا قطعه‌ جانشین به‌خوبی‌ در مدار‌ کار‌ می‌کند‌ یا نه . استفاده‌ از آمپر متر‌ دیجیتال و آمپر متر عقربه ای شما را در زمان‌ تعمیر‌ پاور ماینر جلوگیری‌ از برگشتی آن بیمه می نماید و احتیاج است بعد از تعمیرات تخصصی منبع تغذیه سوئیچینگ حتما باید اندازه‌گیری‌ آمپر را داشته باشید .

 

 

ماینر

مولتی متر‌ دیجیتال

مولتی متر دیجیتال و حتی عقربه ای یکی از ملزومات اصلی‌ در تعمیرات می باشد اگر نحوه‌ کار با این مولتی متر را یاد‌ ندارید ابتدا‌ به صورت‌ کامل‌ با همه قسمت های مولتی متر و نحوه استفاده‌ از مولتی متر‌ آشنا‌ شوید سپس اقدام‌ به تعمیر‌ نمائید.امکانات یک مولتی متر مناسب تعمیرات پاور ماینر به شرح ذیل می باشد :

 

 

ماینر

مشخصات‌ فنی مولتی متر‌ دیجیتال

 

   دارای سوکت پنسی

   امکان تست‌ دیودقابلیت تست اتصال کوتاه‌
   امکان اندازه گیری ظرفیت‌ خازن‌ تا میلی فاراد
   سوکت مخصوص‌ اندازه‌ گیری قطعات SMD
   امکان اندازه‌گیری‌ ولتاژ AC و DC
   امکان اندازه گیری مقاومت‌

 

 

ماینر

تستر ESR

   اندازه‌ گیری ظرفیت خازن‌ با بیشتر‌ مولتی مترها امکان‌پذیر‌ می باشد ولی‌ این نوع اندازه‌گیری‌ مناسب اطمینان‌ از صحت کارکرد‌ خازن در مدار پاور ماینر نمی باشد . هنگامی که جریان حداکثری از مدار منبع‌ تعذیه سوئیچینگ آمپر بالا‌ مانند پاور ماینر عبور‌ می نماید خرابی‌ خازن‌ در مدار بخوبی خود‌ را نشان می دهد . برای اطمینان‌ از صحت‌ کارکرد‌ خازن‌ در مدار‌ باید از این دستگاه‌ استفاده نمود .

 

 

ماینر

اسیلوسکوپ

   اسیلوسکوپ کاربرد‌ خیلی تخصصی در تعمیرات دارد‌ و عیب‌ یابی پاور ماینر را خیلی سرعت‌ می بخشد . اسیلوسکوپ خروجی‌ هر بخش مدار‌ را نشان‌ می دهد . با مشاهده‌ خروجی‌ هر بخش مانند خروجی‌ ای سی PWM خروجی ماسفت طبقه دوم ، خروجی پاور ماینر می تواند به راحتی‌ ایراد مدار را معین کنیم . برای خرید‌ اسیلوسکوپ دیجیتال لازم‌ است الزاماً بدانید در چه محدوده‌ ای نیاز‌ دارید .

 

 

ماینر

هویه هوای گرم

   هویه هوای گرم برای لحیم‌ کاری قطعات DIP و SMD مناسب‌ می باشد از آنجا که قطعات پاور ماینر از هر دو دسته‌ بروی برد پاور وجود دارد‌ لازم‌ است در هنگام‌ خرید‌ هویه هوای گرم این دستگاه‌ هم هویه برای قطعات DIP داشته باشد‌ و همچنین هویه هوای گرم قطعات SMD را داشته باشد‌ .

   مورد‌ دیگر این می باشد که نوک‌ هیتر هوای گرم باید قابل‌ تعویض‌ باشد که با توجه‌ به ابعاد قطعات باید تعویض گردد. با توجه‌ به اینکه قطعات هیتر هوای گرم مصرفی است‌ پیشنهاد می گردد از خرید‌ هویه هوای گرم گرداک تهیه‌ نمائید . به این دلیل که در شرایط‌ کنونی قطعات مصرفی هویه هویه گرم گرداک به راحتی در بازار قابل‌ تهیه می باشد .

   در کنار‌ موردهای گفته‌ شده ، ست انواع پیچ‌ گوشتی و دیگر ابزار‌های‌ مورد استفاده در تعمیرات پاور ماینر و تعمیرات منبع تغذیه سوئیچینگ مورد استفاده‌ قرار خواهد گرفت .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲-۰۹۹۱۳۳۱۲۳۷۸ در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)